Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening fitness osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

KAROLINA KOT

Jestem magistrem Uniwersytetu Łódzkiego kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej.

Ukończyłam również Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uzyskując tytuł inżyniera o specjalności agronomia i agrobiznes.

Ze sportem jestem związana odkąd pamiętam. Wcześniej bieganie i siatkówka, a obecnie moją pasją jest fitness i treningi na siłowni.

JUSTYNA MAZEPUS

Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnie aktywności fizycznej przeniosłam na salę fitness, gdzie od kilkunastu lat staram się zarażać innych swoją energią i potrzebą ruchu. Jako instruktor aerobiku brałam udział w licznych szkoleniach, maratonach, konwencjach i warsztatach tanecznych podnoszących.

ANNA BARŁOGA

Kiedyś studiowała nauki ścisłe i tańczyła tylko dla przyjemności. Teraz nie wyobraża sobie dnia bez Salsation.

Zakochałam się w Zumbie® od pierwszej minuty i szybko uzależniłam od radości, którą daje ta forma ruchu. Licencję instruktora Zumby®Fitness zdobyłam parę lat temu i od tego czasu nieustannie się szkolę, biorę udział w licznych eventach.

KRZYSZTOF ZARZECKI

KATARZYNA KACZMAREK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek: Administracja. Na co dzień zajmuję się projektami oraz dofinansowaniami unijnymi. Pełna energii i optymizmu, z pozoru cichutka i spokojna, ale na zajęciach wychodzi ze mnie wulkan emocji.

Moimi pasjami są sport i podróże – a góry i zdobywanie kolejnych szczytów – to najwspanialsze, co może być. Nie umiem usiedzieć w jednym miejscu i nie znam słowa nuda.

Spinning jest moim hobby już od 8 lat.

W końcu postanowiłam się przesiąść na tę „drugą” stronę i spróbować swoich sił jako instruktor.

Rower w każdej postaci to czysta pasja, sposób na relaks i odpoczynek.

KAROLINA KALISZEWSKA

Magister Kultury fizycznej i zdrowotnej.

Od najmłodszych lat moją pasją były sport i taniec.

Ukończyłam kurs masażu klasycznego oraz kurs indoor cycling basic.

Jazda rowerem daje mi poczucie wolności.

Połączenie muzyki z jazdą na rowerze to mieszanka wybuchowa, bez której nie da się żyć.

MAŁGORZATA THIELE

MARTA SZWEDZKA

Instruktor fitness oraz trener personalny z ponad 16-letnim doświadczeniem. V-ce mistrzyni Polski Juniorek, Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej którą trenowała wyczynowo w okresie dzieciństwa i młodości.

Prowadzi zajęcia dynamiczne takie jak rowery czy step, ale od pewnego czasu jest także nauczycielem Pilates, który jak sama mówi zdecydowanie zmienił jej podejście do pracy z podopiecznymi. Cały czas szkoli się w tym zakresie pogłębiając swoją wiedzę. Współpracuje głównie z osobami, które mają świadomość tego jak bardzo aktywność fizyczna poprawia jakość życia, jednak mają problem z tym, aby samemu zmotywować się do regularnych ćwiczeń.

Sprawność, funkcjonowanie bez bólu i ograniczeń ruchowych – to zyskasz dzięki regularnym treningom z Martą. Uśmiech i pozytywna energia to jej cechy rozpoznawcze, jednak na zajęciach sprawi, że dasz z siebie 100% 🙂 To sport ukształtował ją jako instruktora i trenera, dlatego systematyczność i zaangażowanie to dla niej cechy najważniejsze.

Kieruje się mottem: „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”.