Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening siłowy osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

KRZYSZTOF ZARZECKI

Trener personalny.

Trener przygotowania motorycznego i współzałożyciel BETTER PER4MANCE, gdzie trzyma pieczę nad planami treningowymi oraz zajmuje się przygotowaniem motorycznym zawodników pierwszej polskiej ligi w piłce nożnej oraz przygotowywaniem zawodników do zawodowych walk w formułach MMA, boks, czy kickboxing.

Uczestnik wielu kursów o tematyce odżywiania i programowania treningowego w sporcie na terenie Polski i Irlandii.

Trener, który od zawsze stawia na swój rozwój, co z kolei gwarantuje rozwój jego podopiecznych.

PIOTR ŚWIERSZCZ

Trener personalny.

Swoją przygodę z siłownią zaczął od bycia chłopakiem ważącym blisko 100kg z wieloma kontuzjami i wadami postawy.

Po wielu latach pracy stał się trenerem oraz dietetykiem ze specjalizacją sportową i pasją do rozwoju osobistego.

We współpracy z podopiecznymi jego główną filozofią jest budowanie solidnych fundamentów, poprawa wszelkich aspektów związanych ze zdrowiem fizycznym jak i mentalnym.

Trafiając w jego ręce możecie być pewni, że otrzymacie rzetelną dawkę wiedzy, wsparcie oraz motywacje i mnóstwo dobrej zabawy w drodze do wymarzonego celu 🙂

KAROLINA KOT

Trener personalny, instruktor zajęć grupowych.

MARTA SZWEDZKA

Instruktor fitness oraz trener personalny z ponad 16-letnim doświadczeniem. V-ce mistrzyni Polski Juniorek, Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej którą trenowała wyczynowo w okresie dzieciństwa i młodości.

Prowadzi zajęcia dynamiczne takie jak rowery czy step, ale od pewnego czasu jest także nauczycielem Pilates, który jak sama mówi zdecydowanie zmienił jej podejście do pracy z podopiecznymi. Cały czas szkoli się w tym zakresie pogłębiając swoją wiedzę. Współpracuje głównie z osobami, które mają świadomość tego jak bardzo aktywność fizyczna poprawia jakość życia, jednak mają problem z tym, aby samemu zmotywować się do regularnych ćwiczeń.

Sprawność, funkcjonowanie bez bólu i ograniczeń ruchowych – to zyskasz dzięki regularnym treningom z Martą. Uśmiech i pozytywna energia to jej cechy rozpoznawcze, jednak na zajęciach sprawi, że dasz z siebie 100% 🙂 To sport ukształtował ją jako instruktora i trenera, dlatego systematyczność i zaangażowanie to dla niej cechy najważniejsze.

Kieruje się mottem: „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu odwiedź zakładkę Praca i złóż aplikację.