Nasz klub jest jednym z najdłużej istniejących siłowni na łódzkim rynku. Mimo zmiany lokalizacji i właściciela w 2020 roku, nasza idea pozostała taka sama. Nadal chcemy pomagać Wam – naszym Klientom – w realizacji swoich planów, marzeń, chcemy być blisko Was, tworząc niezwykłą atmosferę, jakiej nie doświadczy się w klubach sieciowych.

To nas właśnie wyróżnia. Atmosfera, jaką emanuje to miejsce od samego progu, gdzie witają Was za każdym razem nasze wspaniałe dziewczyny w recepcji; instruktorzy i trenerzy, którzy są tutaj dla Was, aby pomóc Wam przekraczać swoje granice, osiągać cele i uwierzyć w siebie 

Do Waszej dyspozycji oddajemy 2 sale fitness. Pierwsza z nich jest bogato wyposażona w sprzęty takie jak: hantle, bary, sztangi, bosu, systemy podwieszane, stepy z podkładkami, obciążenia na nogi, piłki gimnastyczne oraz easy ball a także wszelkie pomoce wykorzystywane w zajęciach mentalnych: koce, kostki, paski do jogi koła oraz krzesła. Na drugiej sali głównie odbywają się zajęcia rowerowe, gdzie znajduje się 15 nowych rowerów firmy Spinning.

Możecie również korzystać ze strefy siłowej, strefy cardio oraz specjalnej strefy do treningu personalnego.

Naszym sporym wyróżnieniem na tle innych klubów jest przestrzeń na dachu, gdzie odbywają się zajęcia outdoor’owe , event’y a jednocześnie jest to miejsce, gdzie można się zrelaksować na świeżym powietrzu.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę zajęć grupowych. Nasz grafik fitness bogaty jest w duży wybór zajęć wzmacniających (np. brzuch + pośladki, szczupła sylwetka czy body sculpt), zajęć spalających (np. zajęcia na bieżniach, na rowerach). Kładziemy duży nacisk na otoczenie opieką seniorów poprzez zajęcia zdrowy kręgosłup i stretching. Osoby, które kochają tańczyć nie są pominięte – dla nich oferujemy zajęcia Zumby® oraz Salsation®.

Nasi instruktorzy to ludzie z pasją, z dużym doświadczeniem, którzy nieustannie się rozwijają, biorąc udział w kolejnych szkoleniach.

Serdecznie zapraszamy!