Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia fitness, prowadzone w grupach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Poniżej prezentujemy opisy zajęć – sprawdź jakie będą Ci odpowiadać, zobacz nasz Grafik zajęć, zapisz się i trenuj z nami!

Bieżnie 800kcal

łatwy, efektywny oraz funkcjonalny trening na bieżniach mechanicznych, które uniesione lekko do góry, imitują górską wędrówkę. Podczas tych zajęć skutecznie utracisz tkankę tłuszczową poprawisz wydolność i kondycję.

Rowery

jazda na rowerze treningowym w rytm muzyki (dobranej do charakteru i intensywności zajęć), przy zastosowaniu różnych technik, np. jazda w terenie pod górę, jogging czy sprint. Trening poprawia kondycję, wytrzymałość, pomaga spalić zbędne kalorie, a także wzmocnić mięśnie nóg i pośladków.

Body Sculpt

zaangażowane do pracy są mięśnie całego ciała, dzięki czemu staje się ono mocne oraz wyrzeźbione. Tempo zajęć jest umiarkowane, ale duża liczba powtórzeń, sprawiają, że trening ten może być dość intensywny.

Brzuch + pośladki

zajęcia wzmacniające, podczas których koncentrujemy się na kształtowaniu mięśni brzucha oraz mięśni pośladkowych, wykorzystując różnorodny sprzęt.

Aerobox

zajęcia o charakterze przede wszystkim wytrzymałościowym, które poprawiają kondycję, pomagają odreagować stres i rozładować napięcia dnia codziennego. Połączenie fitnessu z elementami sztuk walki. Trening mocno spalający tkankę tłuszczową.

Płaski brzuch

zajęcia o charakterze wzmacniającym, skupiamy się głównie na mięśniach brzucha oraz pleców.

Salsation®

opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

Stretching

rozciąganie całego ciała, uelastycznianie i rozluźnianie mięśni a także zwiększenie ruchomości w naszych stawach. To doskonały sposób na zlikwidowanie przykurczów w swoim ciele, zrelaksowanie się.

Szczupła sylwetka

zajęcia wzmacniające, kształtujące i ujędrniające całą sylwetkę, prowadzone w umiarkowanym tempie. Różnorodne tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń.

Tabata

trening interwałowy, przeznaczony dla każdego, kto chce popracować nad smukłą sylwetką i ogólną kondycją. Każdy ćwiczy we własnym, możliwie jak najszybszym tempie.

Taśmy

taśmy w podwieszeniu to ćwiczenia wykorzystujące ciężar własnego ciała, wzmacniające mięśnie, które odpowiedzialne są za stabilizację sylwetki. Trening bardzo wszechstronny. Ćwiczenia na taśmach mogą okazać się niemałym wyzwaniem dla osób, które nigdy nie praktykowały tego przyboru.

Trening funkcjonalny

głównym założeniem tej formy treningu jest funkcjonalność ruchu ( tzn. aktywność jest taka, jaką wykonujemy na co dzień). Ćwiczenia izolowane zastąpione są ćwiczeniami angażującymi całe ciało, wielopłaszczyznowymi, wielostawowymi.

Turbospalanie

trening mający na celu spalenie jak największej ilości kalorii. Wykorzystywane różne formy treningu, takie jak interwał, ćwiczenia cardio pomieszane z ćwiczeniami izometrycznymi, ale także ćwiczenia wzmacniające w formie układu choreograficznego. Głównie praca z ciężarem własnego ciała.

Zdrowy kręgosłup

trening skupia się na wzmocnieniu mięśni posturalnych, profilaktyce bólów kręgosłupa oraz nauczaniu prawidłowej postawy ciała. Koncentrujemy się na mięśniach pleców, brzucha, pośladków oraz mięśniach głębokich, które odpowiedzialne są za stabilizowanie kręgosłupa.

Zumba®

zajęcia taneczne zainspirowane rytmami latino, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. Bardzo łatwa do opanowania forma fitness, składająca się z prostych kroków tanecznych wraz z krótką choreografią.