partner_multisport

Swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski. Dla kondycji. Dla relaksu. Dla zdrowia. Dzięki kartom sportowym masz wolny wybór. Samodzielnie ustalasz miejsca, godziny i rodzaj treningu. Sprawdź nasze możliwości i skorzystaj z nich dla siebie.

Więcej informacji na www.benefitsystems.pl

partner_fitprofit

Karta sportowo-rekreacyjna FitProfit zapewniająca elastyczny dostęp do obiektów sportowych na terenie całej Polski. Jest to jedyny na rynku produkt oferujący tak szeroką gamę usług bez dodatkowych dopłat do abonamentu. Dodatkowo w ramach tej samej karty dajemy Państwu dodatkowy bogaty program rabatowy w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody, organizacji wolnego czasu.

Więcej infofmacji na www.fitprofit.pl

partner_fitsport

Jest to pierwszy program sportowy na rynku, który oferuje maximum korzyści dla użytkownika przy minimalizacji kosztów abonamentu miesięcznego. Program FitSport to program sportowy dedykowany dla firm, które decydują się na objęcie programem swoich pracowników. Minimum dla uruchomienia programu to 5 użytkowników biorących udział w programie.

Więcej informacji na www.kartafitsport.pl

Medicover Sport umożliwia korzystanie z szerokiej gamy obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie wybranego województwa lub kraju. Oferujemy dostęp do starannie wyselekcjonowanych placówek świadczących usługi poprawy zdrowia, urody i kondycji fizycznej bez konieczności stosowania kart i udostępniania swoich danych osobowych.

Więcej informacji na www.medicoversport.pl

Partnerzy Sportera Fitness są stale powiększani – posiadasz kartę której tu nie ma lub jesteś wydawcą kart zniżkowych do klubów fitness, skontaktuj się z nami.