Rabat – 15% na jedzenie (rabat nie obejmuje Lunch Menu oraz menu/wkładek sezonowych). Oferta obowiązuje we wszystkie dni tygodnia.

Pierwszy lokal z sieci indyjskich restauracji Ganesh, działający nieprzerwanie od 2006 roku. Kameralny, tradycyjny, urzekający swobodną atmosferą. Od wielu lat, to już kultowe miejsce na gastronomicznej mapie naszego miasta. Dodatkowym atutem jest otwarta kuchnia, dzięki której na bieżąco można podziwiać poczynania kucharzy.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór dań zarówno wegetariańskich i wegańskich (cieciorka, soczewica, czerwona fasola, dania warzywne, dania z indyjskim serkiem Paneer), jak również mięsnych (kurczak, baranina) oraz tych z rybą czy krewetkami. Oferujemy wszystkie poziomy ostrości, od zupełnie łagodnych po bardzo, bardzo ostre. Posiadamy również odrębne menu dla Waszych pociech. Bazujemy na produktach najwyższej jakości, w większości sprowadzanych z Indii, a gotują dla Was tylko i wyłącznie kucharze z Indii, ściśle trzymając się oryginalnych receptur.
Pobyt w restauracji z pewnością umili Wam wystrój rodem z Indii oraz indyjska muzyka w tle.

Można nas odwiedzić zarówno na spokojny obiad czy kolację, jak również zorganizować większą uroczystość rodzinną czy firmową.
Organizowane są również cyklicznie warsztaty kulinarne (zarówno w naszych restauracjach, jak i na terenie całej Polski), prowadzone przez założyciela restauracji Tapindera Sharmę-  profesjonalnego trenera kuchni indyjskiej.

Zapraszamy do kolorowego i niezwykle radosnego świata Indii, bogatego zarówno kulturowo, jak i kulinarnie!

https://www.facebook.com/tapigotuje/
www.ganesh.pl
fb: GaneshPiotrkowska69
insta: ganeshpiotrkowska69
tel. 42 632 23 20