PRZYGOTOWANIE NARCIARSKIE

NOWE, REWELACYJNE ZAJĘCIA SKI TRENING PROWADZONE PRZEZ NASZYCH NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW!

przygotowanie_narciarskieMiłośnicy jazdy na nartach z pewnością wiedzą, że na stoku same narty to za mało. Potrzebne jest także opanowanie techniki jazdy, dobra kondycja i sprawne mięśnie. A tego na chwilę przed zjazdem nie opanujemy. Dlatego, aby uniknąć kontuzji, nie tracić czasu i mieć maksymalną przyjemność z korzystania z nart – potrzeba się do nich przygotować znacznie wcześniej. W odpowiedzi na to – proponujemy Wam specjalne zajęcia „Przygotowanie narciarskie”, które pomogą Wam uzupełnić kondycyjno-techniczne braki.

Trening narciarski na zajęciach obejmuje ćwiczenia, które naśladują ruchy narciarskie (np. imitują zjazdy i skoki), co pozwala poprawić technikę jazdy na nartach. Do tego dochodzą ćwiczenia funkcjonalne, które pomagają utrzymać równowagę, wzmocnić mięśnie (zwłaszcza mięśnie tułowia i od pasa w dół) oraz je prawidłowo rozciągać. Dodatkową korzyścią wynikającą z tego typu zajęć jest rozwijanie cech motorycznych (siły, wytrzymałości, szybkości i zwinności) oraz pobocznych cech motorycznych (skoczności, zręczności i gibkości).

Przygotowanie narciarskie (SKI TRENING) przeznaczone jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Ale także dla osób, które dopiero przymierzają się do uprawiania tego typu sportu lub po prostu chciałyby urozmaicić swoje codzienne treningi i spróbować czegoś nowego.

Zobacz nasz grafik