Nowa sylwetka na nową Sporterę

Jak zapowiadaliśmy, tak jest: od dziś startuje konkurs „Nowa sylwetka na nową Sporterę” (a przy okazji też i na Sylwestra i Nowy Rok – tak, tak – to już za dwa miesiące!).

O co chodzi w tym konkursie? Abyście podjęli walkę z własnym ciałem a zwłaszcza z lenistwem i odkładaniem wszystkiego na „potem” oraz wypracowali sobie taką sylwetkę, jaką chcecie mieć. My zyskamy szczęśliwych klientów, którzy lubią sami siebie (bo daje to mnóstwo pozytywnej energii).

Zapisy będą od Was przyjmowali instruktorzy na siłowni od 27 października do 9 listopada, przy okazji zrobią Wam gratis pomiar wagi i zdjęcie „przed”. Udzielą Wam też rad i wskazówek, jakich będziecie potrzebowali, by osiągnąć swój cel.

Uwaga! Utratę wagi będziemy liczyć procentowo do wagi wyjściowej (a zatem nie trzeba wcale tracić tony nadwagi, by mieć szansę wygrać). O nagrodach poinformujemy Was w trakcie konkursu – bo chodzi o to, abyście wzięli w nim udział w pierwszej kolejności dla samych siebie i sami siebie pokonali. Zapewniamy, że warto!

Podsumowanie konkursu: 4 stycznia 2016 r.
Powodzenia