Deep Work w Sporterze

Deep Work – nowy wymiar treningu funkcjonalnego. Na tych zajęciach porządnie się zmęczysz, ale też będziesz mógł zrzucić ciężar stresów dnia codziennego.
Program Deep Work opiera się na koncepcji Yin i Yang, czyli łączy w sobie napinanie i rozluźnianie mięśni wraz z ćwiczeniami oddechowymi.

Zanim rozpoczniemy trening mamy chwilę na wyłączenie myślenia o wszelkich sprawach i stresach życia codziennego. Zaczynamy spokojną rozgrzewką, po której wykonujemy różne sekwencje po to, aby rozgrzać mięśnie. Część główną zajęć stanowią dynamiczne kombinacje ćwiczeń i przyspieszenia, dzięki którym masz wrażenie, że już nie dasz rady, ale koncept treningowy uświadamia ci, że jesteś w stanie przekroczyć swoje granice i zrobić więcej, niż wcześniej myślałeś.

Ćwiczenia na Deep Work są zupełnie inne i różniące się od typowych ćwiczeń fitnessowych, które porządnie cię zmęczą. Trening ten jest absolutnie dla każdego, bez choreografii, z możliwością wyboru wersji ćwiczenia odpowiedniej dla siebie.

Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor Deep Work – Agnieszka Godycka-Ćwirko, które odbywają się w każdą środę o 17:30.

Serdecznie zapraszamy.
Sportera Team.